Interjero dizainas

Ergonomiškas patalpų išplanavimas, profesionaliai parinktos spalvos, apdailos medžiagos, baldai ir apšvietimas yra esminiai būsto kokybės ir patogumo kriterijai.

UAB „Irmus” specialistai atlieka visus interjero projektavimo darbus, ergonomišką erdvių išplanavimą, parenka medžiagas ir baldus – viską iki galutinio rezultato.

Atliekant interjero dizaino darbus orientuojamasi į klasikinio ir Provanso stiliaus interjerų kūrimą.

Klasikinis interjero dizaino stilius – niekada nesenstantis ir neišeinantis iš mados – tai puošniai dekoruoti, gražios faktūros medžio baldai, tapybos darbai, persiškas kilimas, staliniai šviestuvai ir laikrodžiai, masyvūs stalai, vazos, židiniai.

Provanso stilius – šiuo metu vienas populiariausių interjero dizaino stilių pasaulyje. Tai prancūziško kaimo stiliaus interjeras. Provanso šaknys glūdi Prancūzijos pietuose esančiame to paties pavadinimo regione. Šio interjero stiliaus žavesys ir jaukumas slypi paprasčiausiuose antikvariniuose balduose, šviesiose spalvose, gėlėtuose audiniuose ir įvairiuose smulkiuose laiko paženklintuose daiktuose.

Įgyvendinti projektai
UAB „Irmus“ įgyvendinti projektai – tai aukščiausios kokybės privatūs ir visuomeninės paskirties statiniai Lietuvoje bei Norvegijoje.

Plačiau